PDA

View Full Version : FPL 4: Geruchten, persberichten en teampresentaties


Mark B
14 december 2010, 14:42
[spacer]

http://www.digitalracing.nl/fpl4/fpl4_forum.png

[spacer]

Na de afronding van de FPL4 komen de geruchten weer op gang. Post hier de nieuwste geruchten, persberichten en natuurlijk de teampresentaties!

Captain Slow
14 december 2010, 14:54
Wie kaatst kan de bal verwachten, dus ik steek van wal:)

Top Gear pakt groots uit

Top Gear zal het komende FPL seizoen maarliefst 2 teams runnen. Teammanager Smit lichtte toe: 'Er is voor volgend seizoen een flinke smak meer geld vrijgekomen, en dit zorgde ervoor dat we een 2e team kon starten. Sybren zal naar dit team verhuizen, en mag dit team ook naar zijn hand zetten. Ik blijf in het huidige team, en zal proberen volgend jaar een coureur te contracteren die Storm eens van zijn troon kan stoten.'

Na deze toelichting scheurde Casper naar Schiphol om zijn vliegtuig te halen die hem naar een onbekende sponsor bracht. Wordt ongetwijfeld vervolgd....

Brett Pit
19 januari 2011, 18:53
Team Underground weer terug in de FPL
[spacer]
Ander nieuws tussen het DRTCC geweld door, zojuist is bevestigd dat Team Underground weer terugkomt in de FPL4. Het team van Mark Bentvelzen heeft een jaar langs de zijlijn gekeken wie er geschikt zijn voor het team. Gerben Kelly komt over van Crown Racing en Jerry van Sinderen komt over van Le Coq Sportif. Met deze 2 sterke rijders die 5e en 3e in de eindstand stonden van de FPL3 hoopt Bentvelzen de nodige punten binnen te halen.

Op de vraag of Bentvelzen wederom instapt naast Paulpeter Kroon bij BSRT riep Bentvelzen luid "Kak" en liep de deur uit. Tot op heden is mij nog niet bekend waarom deze uitspatting kwam, wellicht heeft het iets te maken met de contracten die Van Someren naar eigen zeggen nog altijd niet retour heeft ontvangen van zijn rijders voor het komende seizoen.
[spacer]
Brett Pit

Brett Pit
22 maart 2011, 21:39
Rentzenbrink tevreden na eerste tests
[spacer]
Tussen het DRTCC geweld door was vandaag het franse circuit Magny Cours een 2-tal uren gereserveerd voor Rentzenbrink. Hij kwam daar met zijn entourage om een eerste shakedown te doen met de spik-splinter nieuwe RR wagen. Verrassend genoeg was deze al voorzien van een interim livery. Een filmploeg van Discovery Channel was ook aanwezig om de shakedown vast te leggen. "De wagen voelt goed aan, al na de eerste ronde zat ik onder de tijd van mijn DRTCC6 Audi A4, dus ik ben redelijk tevreden met de snelheid die ik vandaag had" Aldus een opgewekte Rentzenbrink.

Opvallend op de livery is toch wel de term "Storm Chasers" Het is nog niet bekend of dit betrekking heeft tot het gelijknamige programma op Discovery Channel, of dat dit Rentzenbrinks missie is om Storm op te jagen, dan wel te verslaan.

http://img705.imageshack.us/img705/9265/racesteam20110322190911.jpg
[spacer]
Brett Pit

Bram Van Der Stichelen
22 maart 2011, 21:43
"De wagen voelt goed aan, al na de eerste ronde zat ik onder de tijd van mijn DRTCC6 Audi A4, dus ik ben redelijk tevreden met de snelheid die ik vandaag had" A

bwhahahaha :lol:

Bramzel
22 maart 2011, 22:22
De heer Rentzenbrink moet alleen nog wel even het logo op z'n wagen updaten, denk niet dat Discovery betaald om het oude logo te showen ;)

http://www.underconsideration.com/brandnew/archives/discovery_channel_logo.gif

Captain Slow
22 maart 2011, 23:46
Ik denk dat de heer Rentzenbrink eerst eens even contact op moet nemen met Discovery, want ik rijd nog steeds rond in een blauwe wagen:p

Brett Pit
23 maart 2011, 00:12
Van Someren in FPL4
[spacer]
Bob van Someren heeft laten doorschemeren dat hij momenteel aan een trainingsprogramma is begonnen voor de FPL4. Hij kon nog weinig los laten over de vorm hiervan, wel is het bekend dat hij zich in wil schrijven als privateer. "Ik kan niet alle races rijden vanwege het strenge trainingsschema, maar de races die ik kán rijden, zal ik er alles aan doen een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten" Aldus een opgewekte Van Someren.

Van Someren was nog altijd onzeker over zijn inschrijving, maar dankzij een aantal tests in samenwerking met Pirelli kwam hij tot deze beslissing. De bandenfabrikant uit Italië heeft deze tests als succesvol bestempeld en zal nu dan naast de Formule 1, ook dit seizoen aan de FPL de banden leveren.

http://www.rankopedia.com/CandidatePix/54295.gif

[spacer]
Brett Pit

Roy Visser
23 maart 2011, 12:36
Ik denk dat de heer Rentzenbrink eerst eens even contact op moet nemen met Discovery, want ik rijd nog steeds rond in een blauwe wagen:p

Ah, dat doet me er aan herinneren dat jouw juristen eens hun mailbak moeten openen, Discovery is al sinds 2005 persoonlijke sponsor van R. Visser ;)

Niels Tieman
23 maart 2011, 12:38
Als ze het RedBull-principe er op na houden dan kan iedereen met Discovery Channel op hun auto racen. :P:D

Mark B
23 maart 2011, 12:39
Ah, dat doet me er aan herinneren dat jouw juristen eens hun mailbak moeten openen, Discovery is al sinds 2005 persoonlijke sponsor van R. Visser ;)

Yeah! :)
http://www.digitalracing.nl/old/leagues/teampresentaties/DRC1/images/50.jpg

Darthwillie
23 maart 2011, 12:45
@Casper en Roy, het toverwoord is RESULTAAT :innocent:, een merk als Discovery kijkt naar de eindstand van de FPL3 en ziet dat van ons drieën ondergetekende als hoogste gefinisht is. Dan is het voor jullie even vervelend maar exposure is belangrijk dus dan is de keuze snel gemaakt :closedeyes: (PLUS dat ik het erg goed doe op TV natuurlijk :lol::lol::lol::lol::lol: )
geintje heren

Mark B
23 maart 2011, 12:51
Ok....... :lol::thumbup:

Willie wins :D

Darthwillie
23 maart 2011, 13:03
Ok....... :lol::thumbup:

Willie wins :D
Als Charlie Sheene het kan ga ik ook T-Shirt verkopen :laugh:
http://img219.imageshack.us/img219/5712/tshirt12295.jpg

Mark B
23 maart 2011, 13:15
Als Charlie Sheene het kan ga ik ook T-Shirt verkopen :laugh:
http://img219.imageshack.us/img219/5712/tshirt12295.jpg

whahaha held!! Als je die gaat verkopen ga ik hem aandoen met de meeting.... :thumbup:

Captain Slow
23 maart 2011, 13:15
:stupid:

Gerben vd Broek
23 maart 2011, 13:58
Zeker dat shirt, want met productiefoutje erin zijn ze nog meer waard :P








dartHwillie

Ferroeni
23 maart 2011, 17:22
Hahaha, Wilfred. Geweldig man!!

Brett Pit
24 maart 2011, 22:05
Aerodynamisch pakket Team DigitalRacing gelekt
[spacer]
Met de FPL4 ontwikkelingen in volle gang na het komen van de Formula RaceRoom, hebben de aerodynamica deskundigen van Team DigitalRacing niet stil gezeten. De eerste aanpassing op het standaard pakket moet Team DigitalRacing aan de nodige punten helpen.

http://img841.imageshack.us/img841/7126/neusaanpassingenanalyze.jpg

"De welving in de neus zorgt voor een betere luchtafvoer richting de sidepods voor de nodige koeling, de gegenereerde downforce op het voorste deel van de FRR moet ook gaan helpen met het insturen van de snellere bochten." Aldus mede ontwerper Adriaan Newby, "Tieman was 1 van de opzetters van het idee, welke wij naar volle tevredenheid hebben doorontwikkeld"

Dat deze ontwikkeling zo ver voor het seizoen al gelekt is, verwachten wij deze aanpassing meer terug te vinden bij de diverse teams, maar Newby wist ons al te melden dat er nog een paar kleine ideeën in de pen zitten.
[spacer]
Brett Pit

Captain Slow
24 maart 2011, 22:31
Top Gear presenteert auto

Johannesburg, 23 maart 2011

Top Gear heeft zojuist de nieuwe kleuren voor de FPL getoond. Wat opviel was dat er voor de tragere Formula Masters was gekozen, en niet voor de nieuwe Raceroom auto's.
Teambaas Smit had er het volgende over te melden: 'we hadden Angela Bolie ingehuurd als prive detective om zo voortijdig achter de FPL4 plannen te komen. Volgens haar waren er sterke indicaties dat er met de Masters gereden zou worden. Top Gear heeft vertrouwen in het ingehuurde personeel, maar deze keer zijn we bedrogen. Angela lag meer op strand dan dat ze achter de heren van Digitalracing aanging, en heeft het hele verhaal verzonnen. De volgende keer vragen we een echte detective.'

Geruchten gaan dat de bolide's van Top Gear op dit moment in de juiste kleuren worden gespoten om zo nog op tijd mee te kunnen doen aan de testsessie in Spa.
Wordt vervolgd..

FPL4 Top Gear and CCF Motorsports

Met dank aan Jerry voor het schitterende filmpje:)

Darthwillie
24 maart 2011, 22:45
Gaaf! Hoop werk ook ingestoken, allebei weer goed gelukt :thumbup:

eansys
24 maart 2011, 23:12
Erg netjes Casper. Beide Formula Master auto's zien er erg gelikt uit :thumbup:.
Nu nog op de Formula RR ;)

Captain Slow
24 maart 2011, 23:38
De eerste van de FRR komt morgen. Kan alvast verklappen dat ie er toch wat anders uitziet.:)
Sterker nog, er komen zelfs 3 liveries morgen. :)

Niels Tieman
25 maart 2011, 11:32
Ik kende het filmpje al een tijdje maar het is weer een geweldig presentatie. Ik hoop dat dit een voorbode is voor heel veel mooie presentaties. :D

Mark B
25 maart 2011, 13:34
Ah daar is die! Kwam hem zelf tegen op het internet :P
Maar vet filmpje casper! :) (en jerry uiteraard.. :thumbup:)

Ferroeni
26 maart 2011, 19:10
Casper en Jerry, gaaf filmpje. En mooie liveries on de bolides.

Captain Slow
27 maart 2011, 16:18
Dit zijn de liveries waar we mee rond zullen rijden totdat FPL4 begint. We hebben hiervoor gekozen om ervoor te zorgen dat we de echte liveries niet 'zat' zijn als het seizoen begint.:)

http://img641.imageshack.us/img641/7714/racesteam20110325152026.jpg (http://img641.imageshack.us/i/racesteam20110325152026.jpg/)
http://img689.imageshack.us/img689/1159/racesteam20110325152050.jpg (http://img689.imageshack.us/i/racesteam20110325152050.jpg/)
http://img194.imageshack.us/img194/7348/racesteam20110325152154.jpg (http://img194.imageshack.us/i/racesteam20110325152154.jpg/)
http://img846.imageshack.us/img846/3234/racesteam20110325152904.jpg (http://img846.imageshack.us/i/racesteam20110325152904.jpg/)
http://img857.imageshack.us/img857/2663/racesteam20110325153447.jpg (http://img857.imageshack.us/i/racesteam20110325153447.jpg/)

Met dank aan Jerry voor de screens :)

Bram Van Der Stichelen
27 maart 2011, 16:49
http://rapidshare.com/files/454633302/BMW_M_Racing_Team.rar

Mijn versie die je voorlopig kan gebruiken :)

Marc Vos
27 maart 2011, 17:20
Netjes mannen. Ik ben benieuwd hoe die F1 wagens rijden, maar helaas zit ik nu weer in een examenperiode dus weinig tijd om ze uit te proberen. Ik vond die Formula Master altijd al een wat tamme wagen voor de FPL, ik was dan ook één van de weinige die het jammer vond dat de F3000 werd gepasseerd volgens mij. :p Nogmaals, ben benieuwd hoe ze rijden. :)

Brett Pit
29 maart 2011, 01:18
Rentzenbrink blijft verbazen
[spacer]
Vandaag is Rentzenbrink weer gespot, ditmaal op Spa Francorchamps. Niet Discovery maar RedBull sierde zijn FRR bolide.

http://img163.imageshack.us/img163/1510/86087449.jpg

Of een shot RedBull zal werken om Rentzenbrinks missie Storm te verslaan, is nog niet duidelijk. Of dit ook de uiteindelijke livery zal zijn waar hij dit in zal proberen, is nog niet bekend. Wel kunnen we zeggen dat veel liveries goed staan op de FRR, waar heden avond weer een succesvolle test mee is afgewikkeld. Deze race werd gewonnen door Jerry van Sinderen.

Rentzenbrink zag bij deze testrace ook de finishvlag en wist zelfs in puntenpositie onder het zwart wit geblokt door te rijden. "Ik voel mij steeds meer thuis in de wagen, nog een paar tests zijn er nodig om mij te overtuigen, maar ik ben gunstig gestemd!" Aldus een vrolijk ogende Rentzenbrink.
[spacer]
Brett Pit

Brett Pit
12 april 2011, 19:39
Sponsordeal KRO ketst af
[spacer]
Rare tijden in FPL, een onbekend team heeft verbazingwekkend genoeg vorige week een sponsordeal afgeslagen. Op Zandvoort is al gereden met sponsoring voor het KRO programma "Boer zoekt Vrouw". Afgelopen week werd dit contract vanuit het team stopgezet. De reden is onbekend. Yvon Jaspers was niet voor commentaar beschikbaar, net als haar programma makers.
http://img685.imageshack.us/img685/6852/bzvq.jpg
[spacer]
Brett Pit

eansys
12 april 2011, 19:43
Jammer zeg, komt dit omdat Gerben al aan de vrouw is :innocent:

Mark B
13 april 2011, 07:48
whahahahah!! Ge-ni-aal! :):thumbup:

Gerben vd Broek
13 april 2011, 09:41
Het houd de gemoederen wel bezig he :innocent:

Mark B
13 april 2011, 09:47
Het houd de gemoederen wel bezig he :innocent:

:worthless:

Gerben vd Broek
13 april 2011, 09:53
Dat mocht je willen, nope, voorlopig niet.

Darthwillie
13 april 2011, 10:31
:worthless:
die in het midden is Yvon Jasprs, daarom heen de kandidaten :p
http://www.medianieuwtjes.nl/wp-content/uploads/2010/12/Boer_zoekt_Vrouw_2011.jpg

of bedoelde je dat niet :innocent:

Captain Slow
13 april 2011, 12:01
Denk eerder dit:p
YouTube - Kurt Darren - Hierdie Boer Soek 'n Vrou

Gerben vd Broek
14 april 2011, 00:15
http://www.digitalracing.nl/zooi/plaatje.jpg

Mark B
14 april 2011, 07:46
http://www.digitalracing.nl/zooi/plaatje.jpg

OMG! :) Hahahaha held! :thumbup:

Jeroen Ursem
15 april 2011, 00:42
Goed bezig Gerben :thumbup:

Atreidez
2 mei 2011, 13:57
Ik hoop dat er stiekem binnenkort weer een testraceje wordt geplanned :winkiss:

Gerben
2 mei 2011, 14:24
Ik hoop met je mee Jaap!!! :D

Ik zeg Nord-Schleiffe :D :P ;)

Brett Pit
8 juli 2011, 01:05
TEAM WTM bekent kleur
[spacer]
Vanmiddag werd op Silverstone de Formule Pro League wagen van Team WTM gepresenteerd.
De wagen heeft fabrieksondersteuning van Ford

http://img546.imageshack.us/img546/9026/aaadf.jpg

De roll out werd gedaan door teameigenaar Rentzenbrink, maar er werden verder geen mededelingen gedaan over de bezetting in FPL4.

http://img339.imageshack.us/img339/1958/aaabo.jpg

Intern wordt er nog overleg gevoerd over het aantal wagens dat ingezet zal worden en welke coureurs daarin plaats zullen nemen. Deelname van Rentzenbrink zelf is nog niet zeker.
http://img803.imageshack.us/img803/6392/aaac.jpg
[spacer]
Brett Pit

petervdveen
8 juli 2011, 01:12
Een kleurrijk team inderdaad :D

eansys
8 juli 2011, 07:01
Gaaf, die rally livery op de FRR :thumbup:

Daniël
8 juli 2011, 08:05
Zoveel kleuren op één auto werkt normaal niet, maar hier wel. Geweldig Wilfred! :thumbup:

Captain Slow
8 juli 2011, 08:27
Zo, daar zit zeker veel kleur in:blink: Mooie wagen wel.

Niels Tieman
8 juli 2011, 10:06
Dat is een heerlijke bolide Wilfred. :D
Als alle wagens deze kwaliteit mee krijgen dan word het een leuke carset. :D

Mark B
8 juli 2011, 10:10
Maar...maar..maar het is toch helemaal niet zeker met welke wagens we gaan rijden in de FPL??? :innocent::)

Robert Saalmink
8 juli 2011, 10:57
Fraaie kar :)

Bob
8 juli 2011, 11:21
Fraaie kar :)

Mee eens!

Zeer goed gelukt Willie :D :thumbup:

Darthwillie
8 juli 2011, 11:50
Thanks, ben er zelf ook erg tevreden mee. Het is voortborduren op mijn eerste FPL wagen die ook geïnspireerd was door het Ford rally team
http://img188.imageshack.us/img188/1799/29319556.jpg


en 2 jaar later deze dus :D heerlijke wagen om te painten


http://img546.imageshack.us/img546/9026/aaadf.jpg

Ruben Laenens
8 juli 2011, 12:16
Mooie wagen Wilfred, hopelijk ga je er zelf ook in rijden :p

Dennis
8 juli 2011, 17:59
Mooie bak Willie. Erg goed gelukt.

Roy Visser
8 juli 2011, 18:43
Ik vind hem echt supergaaf willie!

Marc Vos
8 juli 2011, 19:05
Gaaf Wilfred, de laatste tijd zie ik weer prachtige livery's van je verschijnen (ook je DRTCC Opel mag er wezen!) :D

Sybren
8 juli 2011, 19:17
Fraaie auto Wilfred.
:thumbup:Power bij Ford :thumbup:

RSRoy
9 juli 2011, 11:30
Mooie auto Wilfred :D

Alles waar Ford op staat geniet mijn voorkeur!

Gerben
11 juli 2011, 13:29
Vette bak Wilfred!!! :D :thumbup:


Maarreuh...:
http://www.fastfordmag.co.uk/files/2011/06/fiesta_rs_wrc_black.jpg

:innocent:;)

Darthwillie
11 juli 2011, 13:31
:blink: the bastards!!!!!!! :lol:

joostingh
11 juli 2011, 14:14
Vette bak Wilfred!!! :D :thumbup:


Maarreuh...:
http://www.fastfordmag.co.uk/files/2011/06/fiesta_rs_wrc_black.jpg

:innocent:;)

Zo is die nog mooier. Maar helaas kunnen we niet met mat en glans werken in Race07.

Een render is het wel mogelijk :P

eansys
11 juli 2011, 14:22
Zo is die nog mooier. Maar helaas kunnen we niet met mat en glans werken in Race07.

Een render is het wel mogelijk :P

Daar heeft Willie vast een oplossing voor ;)

Roy Visser
11 juli 2011, 15:18
Zo is die nog mooier. Maar helaas kunnen we niet met mat en glans werken in Race07.

het kan wel, maar dan hebben alle autos het :)

Darthwillie
12 juli 2011, 00:36
Met dank aan JW voor de render
http://img94.imageshack.us/img94/3559/wilfredhd.jpg

Stefan van Renselaar
12 juli 2011, 00:46
Heel erg mooie livery Wilfred :thumbup: Staat die auto echt perfect.

Niels Tieman
12 juli 2011, 08:23
Het blijft een heerlijke livery. Ik vind alleen deze opzet van velgen niet helemaal jofel bij deze auto maar dat is ieder zijn smaak! :)

joostingh
12 juli 2011, 08:31
Het blijft een heerlijke livery. Ik vind alleen deze opzet van velgen niet helemaal jofel bij deze auto maar dat is ieder zijn smaak! :)

Welke kleur vind je mooier?

Niels Tieman
12 juli 2011, 08:57
Blauw, grijs, zwart of wit. En dan als volledige velg. :)

Robert Saalmink
12 juli 2011, 09:15
Zijn chromen spinners nog steeds in? :innocent:

Niels Tieman
25 september 2011, 22:12
http://members.home.nl/tieman/DRNL/teamdr_fpl4_presentatie.JPG

[spacer]

TeamDigitalRacing presenteert zijn FPL4 bolide

TeamDigitalRacing staat bekend om zijn presentaties. Over het algemeen is het een groot feest voor alle vrienden en familie van de coureurs, werknemers en sponsoren maar dit jaar is het iets soberder. Het team brengt alleen een studio-foto naar buiten en voegt daar aan toe dat het een " Geweldig seizoen word " .

Het gerucht gaat dat de grafische afdeling bezig is een tribute te brengen aan de Grand Prix series en SimBin, maar dat dat project op de lange baan is geschoven om de kwaliteit te waarborgen.

[spacer]

Gerben
25 september 2011, 22:18
Erg gave bolide Niels!!! :D :D

Captain Slow
25 september 2011, 22:21
Gave bolide. Het 'BMW' lijntje op de voorkant zou ik zelf hebben weggelaten, maar das verder peanuts:)

Darthwillie
25 september 2011, 22:32
http://smallbuck.com/nashvillewebdesign/wp-content/uploads/2010/06/facebook_like_button_big.jpg

Darthwillie
30 september 2011, 15:11
Crisis? What crisis?????

TEAM WTM breidt uit, Team WTM zoektZOCHT een coureur voor het komende FPL seizoen. Gevonden! :thumbup:
http://img695.imageshack.us/img695/5958/ford11.jpg

Niels Tieman
30 september 2011, 16:14
Je komt in elk geval in een bloedmooie bolide te rijden! :D

Brett Pit
1 oktober 2011, 21:25
TEAM WTM shockeert transfermarkt
[spacer]
TEAM WTM heeft de afgelopen 24 uur van zich laten horen. Na de mededeling dat het team het komend seizoen voor het eerst met twee wagens mee zal doen aan het FPL seizoen, wist men totaal onverwacht aanstormend talent Peter van der Veen weten te contracteren voor deze extra wagen.

Teamsponsors zijn dolblij met de rijders. Volgens een woordvoerder zijn dit twee rijders
die er door hun snelheid voor zorgen dat de sponsors duidelijk in beeld zijn bij het publiek.

http://img17.imageshack.us/img17/9526/peter1m.jpg

[spacer]
Brett Pit

petervdveen
1 oktober 2011, 23:14
:thumbup::thumbup:

Robert Saalmink
2 oktober 2011, 13:28
:) top!

Bram Van Der Stichelen
2 oktober 2011, 16:31
Wat een gelikte wagens zeg. Die van Niels is natuurlijk bekend qua kleurtjes, maar die van Willie. Dikke wow factor zeg. :)

Welke renderscene is dat trouwens Niels/Willie?

Darthwillie
2 oktober 2011, 16:50
trial versie van deep exploration :)

Niels Tieman
2 oktober 2011, 17:02
En de ander is mijn renderscene in Cinema4d. :)

Captain Slow
2 oktober 2011, 17:10
Eindelijk. Break-trough bij painten van één van mijn wagens:thumbup:

Darthwillie
3 oktober 2011, 11:50
nieuwsgierig naar de rest

Startnr.|Naam|Naam|Team
27/28|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink| TEAM WTM



cursief = onzeker
vet = ingeschreven

Mark B
3 oktober 2011, 11:56
startnummer ligt aan de rest van de inschrijvingen dus nog lang niet zeker;)

Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
27/28|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven

Niels Tieman
3 oktober 2011, 12:10
Here we go. :)

Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
27/28|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven[/QUOTE]

Captain Slow
3 oktober 2011, 12:21
Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
27/28|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|
23/24|Casper Smit|The Stig|Top Gear
25/26|Sybren Wiersma||nnb


cursief = onzeker
vet = ingeschreven

eansys
3 oktober 2011, 13:12
[spacer]
ENWeb Racing timmert aan de weg:

Momenteel zijn er een aantal onderhandelingen bezig om ENWeb Racing dit seizoen ook in de FPL te kunnen brengen. Aangezien ENWeb zelf niet over de nodige financieen beschikt is goeie sponsoring een must.
Eigenaar en tweede coureur van het team, Eric Nannings, zegt hier het volgende over:

We zijn op dit moment druk aan het onderhandelen met een aantal grote sponsoren. Door het benaderen van Thijs de Ridder als eerste rijder zijn er 2 grote sponsoren bijna over de streep.
We hopen binnen 2 weken duidelijkheid te hebben over de sponsoren en het budget voor aankomend seizoen.

Ook Thijs de Ridder wilde geen commentaar geven over sponsoren zolang de onderhandelingen niet zijn afgerond.
Zodra er meer duidelijkheid is omtrent dit team zal er meer gepost worden.:detective:
[spacer]

Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
16/17|Thijs de Ridder|Eric Nannings|ENWeb Racing|
23/24|Casper Smit|The Stig|Top Gear
25/26|Sybren Wiersma||nnb
27/28|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven

Ralffoxx
3 oktober 2011, 15:36
[spacer]
Zerobarrier ook dit seizoen weer van de partij:

Scheveningen Ook dit jaar is Zerobarrier weer vertegenwoordigt in de Formule Proleague van Digitalracing. De onbetwiste kop man van Zerobarrier Jaap Kleijn en Steven Voss zullen ook dit seizoen de zitjes innemen. Hoe Jaap het elk seizoen weer met de zeer onregelmatige Steven het uit houdt moeten we maar is gaan vragen maar ze zullen samen dit seizoen weer te aanschouwen zijn op het circuit.

[spacer]

Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
15/16|Thijs de Ridder|Eric Nannings|ENWeb Racing|
23/24|Casper Smit|The Stig|Top Gear
25/26|Sybren Wiersma||nnb
27/28|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|
?/?|Jaap Kleijn|Steven Voss|Zerobarrier|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven[/QUOTE]

Captain Slow
3 oktober 2011, 15:50
Had de nummers verkeerd gezet:) Heb voor de rest ook verbeterd

Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
15/16|Thijs de Ridder|Eric Nannings|ENWeb Racing|
22/23|Ruben de Ruijter|Casper Smit|Top Gear
24/25|Sybren Wiersma||nnb
26/27|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|
?/?|Jaap Kleijn|Steven Voss|Zerobarrier|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven

Captain Slow
5 oktober 2011, 16:13
http://img833.imageshack.us/img833/912/casperrender.jpg (http://img833.imageshack.us/i/casperrender.jpg/)

[spacer]
Top Gear presenteert haar FPL4 bolide

‘Dit is ‘m dan’. Dat waren de woorden die teameigenaar Smit zei toen het doek opgetild werd. Normaal is een presentatie één groot feest bij Top Gear, maar dit jaar geen drummende gorilla’s of teamleden die een sprintje trekken met een Cheetah.

Ten opzichte van vorig seizoen zijn er een paar veranderingen gekomen. Het eerste wat op zal vallen is dat Sybren Wiersma niet meer bij Top Gear rijdt. Zijn plek zal opgevuld worden door Ruben de Ruijter, een rijder waarmee men hoopt een gooi naar het kampioenschap te doen. De andere verandering is het kleurschema en de bijhangende sponsoren. Mercedes is ingestapt, en het team hoopt hiermee de straight-line speed problemen te hebben verholpen.

Casper had nog het volgende te melden: ‘Discovery staat niet meer op deze auto, maar we hebben nog steeds een goede relatie. Ik ben er van overtuigd dat we die nog wel eens terug gaan zien’.
Wordt ongetwijfeld vervolgd…

Met dank aan Niels Tieman voor de render

Darthwillie
5 oktober 2011, 16:17
:thumbup: goed gelukt :thumbup:

Mark B
5 oktober 2011, 16:27
Mooie wagen Casper en een goede rijder er bij! :thumbup:
BSRT is ook weer van de partij ;)

Startnr.|Naam|Naam|Team
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
05/06|Paulpeter Kroon|Mark Bentvelzen|BSRT
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
15/16|Thijs de Ridder|Eric Nannings|ENWeb Racing|
22/23|Ruben de Ruijter|Casper Smit|Top Gear
24/25|Sybren Wiersma||nnb
26/27|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|
?/?|Jaap Kleijn|Steven Voss|Zerobarrier|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven

Marc Vos
5 oktober 2011, 17:40
Vos sluit deal met Renault

Het is al een lange tijd stil rond Marc Vos. We moeten terug gaan naar 17 april, toen reed Vos zijn laatste officiële wedstrijd in zijn Porsche in Shanghai. Sindsdien werd er maar weinig over hem gesproken, ging hij überhaupt nog wel door met racen? Gelukkig voor zijn fans blijkt dat wel degelijk het geval te zijn. Vos is naar eigen zeggen afgereist naar Frankrijk om daar met het fabrieksteam van Renault te praten over een eventuele samenwerking. Er werd tot diep in de nacht onderhandeld aangezien er nogal wat onzekerheid is over de beschikbaarheid van de coureur uit Lage Zwaluwe. Uiteindelijk werd er een contract voor één jaar getekend met het fabrieksteam van Renault. Opvallend genoeg is Vos de enigste coureur in het team. Vermoedelijk heeft dit te maken door de slechte financieële situatie waarin Renault zich bevindt. Opvallend zijn toch ook wel de geruchten dat Renault topontwerper Rentzenbrink in huis heeft gehaald om een klassieke livery te ontwerpen

Mark B
5 oktober 2011, 17:43
Haha gelukkig rijdt bsrt al jaren met renault ;) leuk dat je weer mee gaat doen!

Marc Vos
5 oktober 2011, 17:47
Haha, Renault gokt op meerdere paarden zullen we maar zeggen :p

@Casper, onwijs mooie wagen, ziet er echt top uit! :)

Robert Saalmink
5 oktober 2011, 19:53
Ja, nette wagen!

Captain Slow
12 oktober 2011, 15:04
Typhoon stelt zich voor

Typhoon is een nieuwe naam in de Formula Proleague, en is in het leven geroepen als talententeam van Top Gear. Sybren Wiersma lag al voor een langere tijd onder contract bij dit team. Onduidelijk was echter wie de 2e rijder zou worden in dit team. Veel rijders werden benaderd, en allen wezen ze een plekje af.

Typhoon was dan ook verrast toen de 2e coureur zelf contact zocht met het team. De coureur was namelijk niemand minder dan Michael Storm! De Michael Storm, de coureur die vorig seizoen FPL kampioen werd.

Uiteraard heten wij Michael van harte welkom en het hele team is met het binnenhalen van de kampioen nog gemotiveerder om mooie resultaten te laten zien dit seizoen. Discovery heeft het team al benaderd voor nog een seizoen met als thema ‘Storm Chasers’.

Wordt ongetwijfeld vervolgd…


Zo, u bent gewaarschuwd:innocent:

Darthwillie
12 oktober 2011, 15:42
http://cdn.buzznet.com/assets/users16/mymotioncityromance/default/holy-crap--large-msg-126369745827.jpg

:thumbup: strakke actie op de transfermarkt, sterkte sybren :p

Sybren
12 oktober 2011, 16:04
Super goed werk verricht Casper :thumbup:
Michael als teammaat hat ik natuurlijk nooit verwacht :blushing:
Ik verwacht dat hij ons natuurlijk goeie aanwijzingen kan geven en dat we ons op kunnen maken voor een mooi FPL 4 seizoen.

Startnr.|Naam|Naam|Team
01/02|Michael Storm|Sybren Wiersma|Typhoon
03/04|Jerry van Sinderen|Gerben Kelly|Team Underground
05/06|Paulpeter Kroon|Mark Bentvelzen|BSRT
07/08|Robert Saalmink|Niels Tieman|Team DigitalRacing|
15/16|Thijs de Ridder|Eric Nannings|ENWeb Racing|
22/23|Ruben de Ruijter|Casper Smit|Top Gear
26/27|Peter van der Veen|Wilfred Rentzenbrink|TEAM WTM|
?/?|Jaap Kleijn|Steven Voss|Zerobarrier|


cursief = onzeker
vet = ingeschreven[/QUOTE]

Niels Tieman
19 oktober 2011, 23:15
Vandaag een aantal wagens van me bij elkaar gezien. :D

Captain Slow
19 oktober 2011, 23:21
Ik moet me nog ff gaan haasten om die van mij op tijd bij de organisatie te krijgen.:p

Mark B
20 oktober 2011, 08:22
Vandaag een aantal wagens van me bij elkaar gezien. :D

Dat zag er inderdaad al supergoed uit! Nu al zin in het nieuwe seizoen, voor het eerst dat ik niet in mijn eigen team rij :) Maar nu kan ik ze (Team Underground) ook echt zien :):thumbup:

Brett Pit
24 oktober 2011, 20:18
FPL4 Team presentatie³
[spacer]
Vandaag was een grote dag, 3 teams hebben hun wagens gezamenlijk gepresenteerd aan de pers. Zowel Team Digitalracing, BSRT en Team Underground.

Team Underground heeft na een succesvol DRTCC seizoen zich uitgebreid naar de FPL. Met coureurs Jerry van Sinderen en Gerben Kelly wil men hoge ogen gaan gooien. De inboedel van zowel Crown Racing (kampioen vorig jaar) als Le Coq Sportif (2e in het klassement) zijn meegenomen in de bolide die vandaag is gepresenteerd. Met de enorme hoeveelheid kennis en ervaring die dit team heeft, is dit zeker een equipe om rekening mee te houden.

Team DigitalRacing gaat voor het 4e seizoen op rij door met Robert Saalmink en Niels Tieman. Beide heren zijn al vanaf de ZAC1 een feit op de grid. Robert heeft veruit de meeste starts en rondes achter zijn naam staan. Samen hebben zij al meer dan 10 jaar ervaring. Met de getoonde vorm van Tieman in het voorseizoen zijn de verwachtingen hier ook groot. Robert heeft vooral in geheim veel getest, maar schijnt intussen een werkelijk briljant kopje koffie te kunnen maken.

BSRT gaat ook al hun 4e seizoen in, wederom met Paulpeter Kroon en Mark Bentvelzen. Kroon verwacht zich meer te concentreren op de races gezien het management van zijn Crown Racing is komen te vervallen. Bentvelzen daarentegen ziet zijn management functie van Team Underground naast het racen wel zitten. Beide heren hebben al vaker garant gestaan voor succes, en wij verwachten hier dan ook mooie kansen uit.

Bij deze de presentatie, met dank aan 1705 en RM Studio's

FPL Presentatie on Vimeo
Downloadlink (http://www.djfennec.nl/simracing/digitalracing/FPL4/FPL4_presentatie_hd.wmv)

http://members.home.nl/tieman/DRNL/TeamUnderground.jpg
http://members.home.nl/tieman/DRNL/TeamVISA.jpg
http://members.home.nl/tieman/DRNL/BSRT.jpg

[spacer]
Brett Pit

Bob
24 oktober 2011, 20:26
Vielen dank Jerry en Niels :thumbup: Voor het geniale filmpje en de awesome renders :D
Zo fucking trots dat BSRT er weer bij is en samen mocht presenteren met Team DRNL en Team Underground. :)

Ook Brett natuurlijk, voor het schrijven van het mooie stukje.

Darthwillie
24 oktober 2011, 20:29
sodemieters dat is een rijtje heeeeeel fraaie wagens. Die team underground wagen :blink::thumbup:


top filmpje ook!

Jeroen Ursem
24 oktober 2011, 20:31
Petje af naar alle 3 de wagens, ook de presentatie is echt goed gelukt :thumbup:

Robert Saalmink
24 oktober 2011, 20:44
Wow :blink:

eansys
24 oktober 2011, 21:44
Heel netjes gedaan heren. En wat een gaaf filmpje:thumbup:

Tjello
24 oktober 2011, 22:40
Wauw ;-)

paulpeter
24 oktober 2011, 23:03
Mooi werk heren!:cool:

Niels Tieman
24 oktober 2011, 23:15
Dank.. :blushing:

En Jerry bedankt voor het maken van het schitterende filmpje van mijn livery's. :D

Captain Slow
24 oktober 2011, 23:27
Niels, het was de bedoeling dat de monden openvielen van de Typhoon livery. Ben bang dat ik dat niet meer ga bereiken na deze liveries :blink:

Niels Tieman
24 oktober 2011, 23:32
Dankjewel Casper. :)

En ik ben er van overtuigd dat de FPL carset een hele mooie word. :)

Captain Slow
25 oktober 2011, 00:08
Als ik de auto's zo zie is mijn SAA livery zelfs wat bescheiden en onder gemiddelde standaard. Dat zeg ik niet snel van een livery waar ik tevreden over ben.

Darthwillie
25 oktober 2011, 00:10
Als ik de auto's zo zie is mijn SAA livery zelfs wat bescheiden en onder gemiddelde standaard. Dat zeg ik niet snel van een livery waar ik tevreden over ben.

:worthless:

Federici
25 oktober 2011, 01:15
Lieve hemel, wat een prachtige auto's. Underground weer met een fantastisch gewaagd ontwerp, BSRT immer beauty en DR gewoon enorm strak.

Captain Slow
25 oktober 2011, 06:26
:worthless:
http://forum.digitalracing.nl/showpost.php?p=1056956727&postcount=91

Mark B
25 oktober 2011, 08:27
Yeah eindelijk kunnen presenteren aan de rest van het forum :)
Weer een super filmpje (Jerry) en en super livery (Niels).
Trots dat Team Underground weer op de grid staat bij de FPL en een sterk rijders duo. :thumbup:

De auto's van VISA en BSRT zijn weer als vanouds van wereld klasse :thumbup:
Met deze kalender en deze carset heb ik zin in het nieuwe seizoen! De filmpjes zullen subliem worden denk ik (als ze er hopelijk komen) :thumbup:

Marc Vos
25 oktober 2011, 08:46
Dit ziet er verdomd goed uit heren! De Visa livery is al jaren een begrip en staat op iedere auto goed, de BSRT livery behoort altijd tot mijn favoriete livery's in het veld vanwege de prachtige kleurencombo. :) De Underground wagen is gewoon fenomenaal, wat een kunstwerk is dat geworden Niels! :thumbup:

Ik krijg onwijs veel zin in het nieuwe seizoen FPL! Gisteren zelf mijn eerste rondes gemaakt op Melbourne, en dat ging niet onaardig. Ik vraag me alleen af waar ik de definitieve versie kan vinden van de banden?:)

Fr3d
25 oktober 2011, 10:52
super mooie presentatie! echt fantatisch

Manuel
25 oktober 2011, 10:57
"Oogstrelend".

Gerben vd Broek
25 oktober 2011, 11:15
De definitieve versie van de banden is nog niet in een file gezet. De droogweer banden blijven zoals ze zijn. De intermediate gaat er weer uit, en de natweer band krijgt eens iets hogere slijtage. Maar natweer zal in eerste instantie niet gebruikt gaan worden.

Atreidez
25 oktober 2011, 12:07
Mooie autos mannen :thumbup: De zerobarrier wordt binnenkort ook gepresenteerd.

Bram Van Der Stichelen
25 oktober 2011, 12:41
jeetje dat zijn knappe bolides zeg! Vind vooral de bsrt wagen ontzettend slick :)

kan er iemand een mooie render voor mijn wagen maken trouwens? Mijn Deep Exploration geeft steeds rare artifacts en lichtinvallen die het niet zo mooi maken jammer genoeg.

Niels Tieman
25 oktober 2011, 13:06
Ik wil hem best voor je renderen, Bram. Dan moet je even je wensen en gegevens naar mijn DRNL-mail sturen. :)

Bram Van Der Stichelen
25 oktober 2011, 13:10
Ik wil hem best voor je renderen, Bram. Dan moet je even je wensen en gegevens naar mijn DRNL-mail sturen. :)

oh, had de bestandjes al naar je hotmail account verstuurd, maar zal hem even naar je drnl adres sturen. Ik neem aan dat een dds bestand goed genoeg is?

Niels Tieman
25 oktober 2011, 13:11
Hotmail gebruik ik nooit, behalve voor MSN. :)
En vergeet ook niet de kleur velg te vermelden.

Bram Van Der Stichelen
25 oktober 2011, 13:20
En vergeet ook niet de kleur velg te vermelden.

Te laat :p Velgkleur mag gewoon zwart, denk dat dat het best staat. (kan het nu niet bekijken aangezien ik op mijn werk zit).

Niels Tieman
25 oktober 2011, 15:05
Ik wil nog wel even reageren op alle reacties. Ik besprak het net met JW (Joostingh). Het is leuk om zoveel goede reacties te krijgen. Je weet nooit of de livery's aanslaan en of mensen er happy mee gaan zijn. Maar in elk geval bedankt. :D

Ronin
25 oktober 2011, 16:34
Ik ben een beetje laat at the party maar toch ook van mij nog een schouderklopje ! Ook het filmpje is gaaf !

Bram Van Der Stichelen
25 oktober 2011, 21:19
BMW RACING STELT WAGEN VOOR
http://forum.digitalracing.nl/imagesDR/smilies/threadgraphics/thread_spacer.jpg

BMW Racing heeft vanavond hun bolide voor het opkomende FPL seizoen gepresenteerd. Het is het debuut seizoen voor het Duitse iconische merk, en de verwachtingen zijn dan ook enorm. Alle druk zal dus op de schouder rusten van rijder Bram Van Der Stichelen om de resultaten neer te zetten. VDS heeft er een goed ZAC seizoen opzitten, en een wat minder fpl seizoen, maar met de nieuwe wagens ziet hij het alvast zitten.

"De nieuwe RR bolides zijn heel erg uitdagend en vergen heel wat concentratie. Vooral de eerste paar races worden cruciaal om de feel van de wagen, en het racen zelf, weer in de vingers te krijgen, en tegelijkertijd ook punten pakken.

http://members.home.nl/tieman/DRNL/BramVDStichelen.jpg

Bedankt Niels voor de render :)

Darthwillie
25 oktober 2011, 21:25
ik vind hem fraai, maar je hebt een duitse vlag op de airbox laten zitten
grapje

Robert Saalmink
25 oktober 2011, 21:30
Zeker fraai

eansys
25 oktober 2011, 21:51
[spacer]

ENWeb Racing heeft de deals rond

Bij deze presenteert ENWeb Racing met trots zijn wagens voor aankomend FPL seizoen. Honda en Ecell b.v zijn dit jaar niet alleen de sponsoren in de DRTCC maar ook in de FPL.

Hierdoor was het ook mogelijk om eerste rijder Thijs de Ridder een stoeltje aan te bieden bij een team met potentie.

Thijs zijn reactie op de bekend making:
We waren al tijdens het fpl3 seizoen in onderhandeling met ENWeb Racing om dit jaar in te stappen. Met het huidige budget en sponsering hebben we alles in huis om goed te kunnen presteren.

Eigenaar en tweede rijder Eric Nannings laat weten erg blij te zijn dat zijn sponsoren voor DRTCC ook welwillend waren de FPL te sponsoren.

Op naar een mooi seizoen.

http://enweb.nl/images/race/EnwebRacing_Team.jpg
*Met dank aan Niels Tieman voor de render

Darthwillie
25 oktober 2011, 22:07
:thumbup: kende hem al maar zo twee naast elkaar, heel fraai.

Gaat echt zo een heeeeeeeel geweldige carset worden.

Robert Saalmink
25 oktober 2011, 22:19
Ja echt he, wordt een topper dit!

Bob
25 oktober 2011, 23:31
wat een carset gaat dit worden zeg :)

Mooie bak Bram :)
Eric & Thijs, jullie besturen een hele mooie bolide! :thumbup:

joansom
25 oktober 2011, 23:53
Gruwelijk strakke bakken :thumbup:
Gaaf

R. de Ruijter
26 oktober 2011, 15:44
Kwaliteit van alle wagens is weer waanzinnig hoog! Gaaf dat mensen er zo veel tijd in stoppen!

Op naar down under!

Knight
26 oktober 2011, 19:20
Erg mooie auto's Niels, en ook het filmpje is erg stoer geworden!

Eric, ik had het al gezegd, maar ik blijf deze auto ook erg gaaf vinden. :)

Captain Slow
6 november 2011, 19:40
Typhoon presenteert haar bolide

Typhoon heeft op de vooravond van het Formula Proleague de auto gepresenteerd waarmee de titel binnengehaald moet worden. Hoofdsponsor is op het allerlaatste moment het Cheetah Conservation Fund geworden. Na een subtiele hint van Casper Smit in de vorige presentatie is Discovery dan toch afgevallen.

‘We waren bijna rond met Discovery totdat Michael Storm binnenkwam. Toen is er een laatste poging gedaan om met het CCF rond te komen, en dit is het resultaat. Het is een compleet ander design, maar hij springt weer goed in het oog. Niels Tieman heeft heel veel hulp geboden met de livery, en zonder zijn hulp was dit nooit gelukt.’
Het doel van het team is duidelijk; kampioen worden. Een lang en zwaar seizoen staat voor de boeg, maar iedereen is vastbesloten om de doelen te bereiken.

http://img194.imageshack.us/img194/411/caspersmit.jpg (http://img194.imageshack.us/i/caspersmit.jpg/)

[spacer]

Op een personal note, alles wat wit is op de auto is door mij verzonnen, de rest eigenlijk door Niels.:p Ik wilde de groene kleur zo hebben, en Niels heeft daarin die schaduw aangebracht. Nogmaals bedankt Niels.:thumbup:

Darthwillie
6 november 2011, 19:46
:thumbup: I like

Storm die gaat als een cheetah :lol: :thumbup:

Captain Slow
6 november 2011, 19:47
Als ie dezelfde snelheid en wendbaarheid heeft als een Cheetah wens ik de rest veel succes:p

Darthwillie
6 november 2011, 19:48
Storm trap hem eens op zijn staart :lol:

grappen genoeg te bedenken :lol:
Maar fraai is ie wel!

Mark B
6 november 2011, 22:14
Als ie dezelfde snelheid en wendbaarheid heeft als een Cheetah wens ik de rest veel succes:p

had je volgens mij zonder die wagen ook kunnen zeggen..... :surrender:

Captain Slow
6 november 2011, 22:47
Ik zal vd week eens ff alle designs posten die het niet gehaald hebben. Zijn er nogal wat:surrender:

Niels Tieman
6 november 2011, 23:22
Kudos voor alle livery's! Het is echt een hele mooie carset geworden imho. :D

eansys
7 november 2011, 07:49
WOW :thumbup::D:laugh:

Darthwillie
7 november 2011, 15:19
De ene wagen is nog mooier dan de andere :thumbup:



[spacer]
TEAM WTM presenteert officiële wagen in Melbourne, met als verrassing spectaculaire velgen special gepaint door designgoeroe Niels Tieman
http://img21.imageshack.us/img21/9429/wilfredred.jpg
:thumbup:


Er komt ook een speciale lijn teamkleding gebaseerd op de stijl van de wagen en velgen, op de prerace party werden de teamjassen al getoond
http://a3.l3-images.myspacecdn.com/images02/140/c126ee3e7e1b43f68be8db6c241e1b67/l.jpg

Robert Saalmink
7 november 2011, 15:38
:D helemaal top!

Ralffoxx
7 november 2011, 15:40
Zerobarrier staat er vanavond!!
[spacer]
Zerobarrier presenteer de wagen aan de vooravond van de race in Melbourne. Vanavond gaan Jaap en Steven de strijd aan met de andere jongens in de FPL4.
Veel werdt er niet gezegd tijdens de persconverentie. Steven is een beetje ziekjes en gaat zo nog een test door om te kijken hoe het gaat.
http://atreides.home.xs4all.nl/Zerobarrier.jpg

Bramzel
7 november 2011, 15:45
Wat een gave carset gaat dit weer worden zeg, diep respect voor alle painters :thumbup: Ik heb werkelijk waar nog geen ontwerp gezien waarbij ik niet even een 'wow' momentje had.

Bob
7 november 2011, 17:33
Wat een gave carset gaat dit weer worden zeg, diep respect voor alle painters :thumbup: Ik heb werkelijk waar nog geen ontwerp gezien waarbij ik niet even een 'wow' momentje had.

Ik kan het hier alleen maar zwaar mee eens zijn!!
Heb net ingame bekenen en ik moet eerlijk zijn, misschien is dit wel de mooiste carset ooit op DRNL (sowieso van de open wheel klasse).
Hier mogen we best trots op zijn. Een heel dik veren pakket voor de painters ;)

En desondanks ben ik klein beetje verdrietig....
Ik mis namelijk één presentatie (en dat is namelijk één van mijn favoriete auto's)....
Tjerk en/of Gerben: Waar is de DCR presentatie?
Hoe kan je in vredesnaam zo'n porno bak :wub: achterwege laten hier op het forum?! Mijn complimenten hoor!! :thumbup: Sinds ik de eerste carset van GP4 installeerde vond ik dat meteen de mooiste van het stel. En dat vind ik nog steeds!

Zo dat moest er even uit :lol:

Ik wens iedereen heel veel plezier vanavond met de FPL!!

eansys
7 november 2011, 17:35
Wat een gave carset gaat dit weer worden zeg, diep respect voor alle painters :thumbup: Ik heb werkelijk waar nog geen ontwerp gezien waarbij ik niet even een 'wow' momentje had.

:stupid:

Klopt het ook dat buiten DCR we Timmie missen ?? Zag hem ook niet terug komen in de carset.

Marc Vos
7 november 2011, 18:00
Ik zou mijn wagen ook nog graag willen presenteren maar ik heb er geen render van. Zou misschien iemand er een render van kunnen maken? Dan presenteer ik hem ergens na deze race, want ik ben namelijk ontzettend blij met mijn Renault. Hij ziet er gewoon erg goed uit en de zwarte velgen staan fantastisch! :thumbup:

Bij deze dus een grote :thumbup: voor Wilfred en nog een :thumbup: voor degene die de Renault verder heeft aangepast, werkelijk top werk heren!

Tjerk Korving
7 november 2011, 18:22
Tjerk en/of Gerben: Waar is de DCR presentatie?
Hoe kan je in vredesnaam zo'n porno bak :wub: achterwege laten hier op het forum?! Mijn complimenten hoor!! :thumbup: Sinds ik de eerste carset van GP4 installeerde vond ik dat meteen de mooiste van het stel. En dat vind ik nog steeds!
Ik zal het je sterker vertellen, tot 10:00 gisteren ochtend was er nog geen pixel getekend van de wagen en om 14:30 was ie klaar. Daarna weer druk verder gegaan met de carset in elkaar sleutelen en dus is presenteren er helaas niet van gekomen. Erg druk druk druk hier de laatste tijd. :)

Maar dank je voor de complimenten. :D

:stupid:

Klopt het ook dat buiten DCR we Timmie missen ?? Zag hem ook niet terug komen in de carset.
Tim heeft zich een paar weken geleden afgemeld voor dit seizoen dus vandaar dat hij niet in de carset zit.

f1timmy007
10 november 2011, 16:43
Tim heeft zich een paar weken geleden afgemeld voor dit seizoen dus vandaar dat hij niet in de carset zit.

Ten eerste mijn excuses aan de organisatie voor de late afmelding.
Ik zou graag meedoen, maar ik kan het gewoon niet echt vinden in de wagen en ik heb ook steeds minder tijd. Ook kreeg ik maar geen idee voor een livery en met de kwaliteit van deze carset zou mijn livery toch een beetje buiten de boot vallen.

Ik ga kijken of ik misschien volgend jaar wel weer mee kan doen, want ik mis het toch een beetje:blushing:

Brett Pit
4 februari 2012, 20:07
Vernieuwing in de FPL Paddock
[spacer]
Na een gastoptreden van Stephane Rouault, kwam er een verzoek binnen bij Niels Tieman voor het maken van een livery. Het lijkt erop dat Rouault smaak heeft naar meer na zijn goed bevochten 2e positie tijdens de race van Indianapolis.

Goed nieuws, dit is de 2e nieuwe rijder na Paul Gellissen die zich lijkt te mengen in de strijd om de waardevolle punten binnen de FPL. Of Rouault ook al komende maandag al te zien is in zijn vers ingeschreven team is nog onduidelijk. Niels Tieman beweerd namelijk druk bezig te zijn met een livery voor niemand minder dan team BSRT. "Stephane heeft mij gevraagd een livery over te zetten, dus ik verwacht hier spoedig mee klaar te zijn" Wist Tieman te melden.

BSRT heeft na de race in Australië geen punten meer gescoord, maar lijkt de media op te zoeken om meer budget te genereren voor het doorontwikkelen van de wagen. Met nog 8 races te gaan in de FPL4 zijn er tenslotte nog genoeg punten te verdelen.
[spacer]
Brett Pit